O mně

Jsem Zručný Zbyněk a těší mě dělat pěknou a poctivou práci.

Řemeslo je už od dětství můj koníček, který mi přináší radost a naplňuje mě. Díky mé detailní představivosti a schopnosti vidět věci „už hotové“ se mi vždy dařilo nacházet funkční řešení i tam, kde ho ostatní neviděli. 

Teď se stal můj koníček mou profesí a posláním. Díky své zručnosti a mému nadšení k různým řemeslům pomáhám ostatním při péči o jejich byt, dům, chatu, provozovnu či zahradu. Společně je vylepšujeme tak, aby se tam cítili lépe a komfortněji. 

Těší mě vytváření nových věcí, ale také renovovat, opravovat a udržovat ty stávající v bytě, domě, chatě či chalupě, v zahradě nebo provozovně. 

S velkou vynalézavostí přetvářím staré a nepotřebné věci na nové, které mohou ještě dobře posloužit (upcykluji).

Nabízím férový a poctivý přístup, rychlou realizaci a jasnou komunikaci.

Služby

S čím vám mohu pomoci

Drobné opravy

Hledáte někoho, kdo by se pravidelně, s citem a odborně staral o Vaší nemovitost? Objevuje se voda pod Vaší ledničkou? Našli jste pro svůj regál nové místo a potřebuje upravit? Váš krásný nový obraz stále nevisí? 

Menší stavební práce

Loupe se omítka nebo máte popraskanou stěnu? Odpadla Vám kachlička v koupelně či kuchyni? Čeká Vaše vana nebo sprcháč už dlouho na nové přesilikování? Strop v koupelně nebo chodbě by snesl novou barvu?

Vododoinstalatérské
a topenářské práce

Kape Vám kouhoutek, neodtéká dobře voda z vany, protéká záchod nebo netopí topení? Potřebujete vyměnit baterie u dřezu nebo sprchu v koupelně? Budujete nové odpady nebo přívod vody? Vaše radiátory už dosloužily nebo je potřebujete přesunout na vhodnější místo?

Montáž a opravy nábytku

Objednali jste si nábytek bez montáže a teď čeká už několik týdnů v krabici, protože nemáte čas? Upadla Vaší skříňce úchytka? Zaslouží si Váš dřevěný stůl nebo kuchyňská pracovní deska nový přírodní nátěr?

Menší zahradnické práce 

Sahá Vám trávník na zahradě už ke kolenům? Lechtá Vás nepříjemně živý plot za krkem, když sedíte na teresa a relaxujete? Přes listí už nevidíte ani stéblo trávy?

Výroba dřevěných a kovových výrobků

Je Vás doma už víc a hodil by se další věšák? Rádi byste sušili prádlo venku a ještě nemáte na čem? Toužíte už dlouho po dřevěných bedýnkách do dětského pokoje na hračky nebo na ukládání jiných důležitých věcí?

Servis klimatizací

Čeká Vaše klimatizace už více než rok na své pravidelné vyčištění nebo je divně cítit?

Drobné opravy vduchotechniky

Udělalo by Vám radost, kdyby digestoř v kuchyni už zase odsávala? Přeci jen by se Vám hodilo odsávání na WC nebo v koupelně?

Reference

Čím se mohu pochlubit

ohlasy

Co říkají zákazníci

Dobrý den , opravdu smekám před Vaší prací, ta kancelář je krásná, a nevěřím že jste ten prostor nezvětšil aspoň o metr:-) Děkujeme

Zuzka

Chambre de charme

Na počátku jsem potřebovala jen pár úprav ve studiu holistické medicíny, ale preciznost, nápaditost a cit pana Zbyňka, s jakým k interiéru a práci v něm přistupoval mě vedlo k rozhodnutí jít do dalších a dalších úprav, které nám pomohly vytvořit ještě krásnější prostředí, než jsme tu měli. A čeho si moc vážím, že zůstáváme v péči pana Zbyňka. I kdyby se rozbilo cokoliv malého, s čím si sami neporadíme, postará se o to. Je to něco, co jsme mnoho let před tím postrádali.

Šárka Eggerová

Chambre de charme

Milý Zbyňku, moc Ti děkuji za krabičku na kořenky, udělala mi velikou radost. Jednak se ráda kochám pohledem na dřevo, kde mohu vidět otisk lidské ruky. A taky jsi mi do života vrátil kořenky, které používaly mí prarodiče a o to častěji na ně díky tomu vzpomínám:-)

Renata V.

Soukromá zakázka

Ceník

Nestojí to svět

Základní sazba

Nákup materiálu

Doprava po Brně a okolí

250 Kč (vzdálenější místa dle domluvy)
250 Kč/h
450 Kč/h